Фармаконагляд

___________________________________________________________________________

Шановний відвідувач сайту!
Ми раді вітати Вас на сторінці фармакнагляду нашої компанії...
Компанія «Micro Labs» працює в галузі, яка опікується головними людськими цінностями — здоров’ям та життям, і одним з найбільших пріоритетів кампанії є забезпечення високої якості продукції.
Об'єктивний і належний моніторинг за безпекою лікарських засобів виробництва «Micro Labs» здійснює відділ фармакологічного нагляду компанії, який діє відповідно до міжнародних вимог та чинного законодавства (Наказ МОЗ України від 27.12.2006 № 898 «Про затвердження Порядку здійснення нагляду за побічними реакціями лікарських засобів, дозволених до медичного застосування»).
Якщо у Вас є інформація про випадок побічної реакції або відсутність ефективності лікарського засобу, що випускається компанією «Micro Labs», пропонуємо Вам заповнити Карту повідомлення про побічну реакцію або відсутність ефективності при медичному застосуванні або повідомити необхідну інформацію за телефонами:
(044) 528-58-60
Після отримання Вашого повідомлення наш співробітник обов'язково зв'яжеться з нами.
Перед початком заповнення форми-повідомлення про підозрювану побічну реакцію або відсутність ефективності лікарського засобу, просимо Вас ознайомитися з основними поняттями і термінами в сфері фармаконагляду.


ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ
Фармакологічний нагляд (фармаконагляд) - вид діяльності, пов'язаний із збором, визначенням, оцінкою, вивченням та запобіганням виникненню побічних реакцій чи проблем, пов'язаних із застосуванням лікарських засобів.
Відсутність ефективності лікарського засобу - відсутність сприятливої лікувальної, дії лікарського засобу на перебіг і тривалість захворювання відповідно до показань, зазначених в інструкції для медичного застосування.
Побічна реакція - будь-яка небажана негативна реакція, яка виникає при застосуванні лікарських засобів.
Серйозна побічна реакція - будь-який несприятливий медичний прояв при застосуванні лікарського засобу (незалежно від дозування), який призводить до смерті, становить загрозу життю, вимагає госпіталізації або збільшення терміну госпіталізації, призводить до довготривалої або значної непрацездатності чи інвалідності або є вродженою аномалією чи вадою розвитку.
Номер серії – характерна комбінація цифр (п’яти-, шести- або семизначна), яка специфічно ідентифікує серію. Наноситься на всі види пакування.

Будь ласка, пам'ятайте, що побічні реакції можуть виникати при застосуванні будь-яких лікарських препаратів будь-якого виробника.
Якщо при застосуванні лікарських препаратів у Вас виникли будь-які побічні реакції, будь ласка, зверніться до лікаря!!!
ph-vigilance@microlabs.com.ua

ЗАПОВНИТИ Карту повідомлення

Вся представлена інформація є суворо конфіденційною і не підлягає розголошенню, крім випадків, встановлених законодавством